W dniach 03.05. – 05.05.2019 r. (piątek-niedziela) w Kielcach odbędzie się Szkoła Uwolnienia i Uzdrowienia. Mówcami będą Pastor Józef Jasiński i Pastor William Lau.
Pastor Jasiński w ramach Promised Land Ministries szkoli Ciało Chrystusa na całym świecie na temat uwalniania i walki duchowej.
W ciągu ostatnich lat Bóg otworzył drzwi do wielu krajów (Trinidad, Filipiny, Myanmar (Birma), Malezja, Indonezja, Nigeria, Burundi, Rwanda, Uganda, Tanzania, Kongo, Kamerun, Sierra Leone, Liberia i Wybrzeże Kości Słoniowej), w których pastor Józef i jego zespół prowadzili warsztaty z uwolnienia. Warsztaty te były i nadal są prowadzone także w Kanadzie. Pan przekazał pastorowi Józefowi wizję, aby jechać do Indii, do innych części Azji, Afryki oraz Europy. W ramach podstaw walki duchowej organizowane jest szkolenie 101 oraz szkolenie zaawansowane 201, 301, 401, 501.

Pastor William Lau jest dyrektorem służby The Elijah Challenge, której mottem są słowa z Ew. Łukasza 10,9: „I uzdrawiajcie …chorych i mówcie do nich: Przybliżyło się do was Królestwo Boże”.  Pastor Lau bierze udział w ewangelizacjach na całym świecie, szczególnie mocno jest używany wśród osób i nacji, do których ciężko dociera Ewangelia. Jego posłudze towarzyszą znaki w postaci uzdrowień z różnych chorób i dolegliwości. Prowadzi także szkolenia wyposażając tych, którzy w mocy pragną wypełniać największy nakaz misyjny Pana Jezusa głoszenia Ewangelii wszelkiemu stworzeniu.

 

Miejsce organizacji konferencji:

Centrum Kongresowe
Targi Kielce S.A.

ul. Zakładowa 1
25-672 Kielce

Organizator: Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej w Kielcach
Pastor Andrzej Jeziernicki
Informacje e-mail: kancelaria@kchwe.pl

Opłata konferencyjna: 90 zł* obowiązuje do 31.03.2019 r. 
od 01.04.2019 r. opłata wynosi 110 zł.

*opłata konferencyjna nie zawiera kosztu noclegów i wyżywienia. Prosimy o organizację we własnym zakresie. Wpłaty nie będą zwracane.

Więcej informacji pod tym adresem.

Załączniki do pobrania

PlikRozmiar plikuPobrania
doc Świadectwa-Szkoła-uwolnienia-2017-Kielce24 KB1
Udostępnij na: